29 Dub

Reklamní předměty vám nabíjí smartfone. Nevěříte?

Řekli byste, že taková obyčejná věc jako reklamní předmět, může být opravdu užitečná? Když dojde na nejhorší a telefon se vybije, dokáže ho znovu přivést k životu. Ale umí toho mnohem více.

Reklamní předměty mohou být v podstatě jakékoli dárky či pozornosti, které někde dostanete. Jdete do banky a tam vám nabídnou bonbony s vlastním logem. Chcete vyplnit přihlášku, nemáte propisku, ale člověk z firmy vám hned jednu podá. Samozřejmě také s vlastním logem. Většinou to jsou drobnosti, které vás na chvíli potěší, ale pak už je nevyužijete. Ale co kdybyste dostali něco lepšího?

Reklamní předměty mohou být velmi užitečné

Firmy si mohou nechat vytvořit prakticky jakékoli reklamní předměty, nabídka je v tomto ohledu velmi široká. V posledních měsících se staly velmi oblíbené reklamní powerbanky. Je to ideální dárek, kterým firmy své klienty jednoznačně potěší, protože vybitý smartfone v nepravou chvíli je opravdu zásadní problém.

Reklamní předměty – Propaq.cz

Jak takové reklamní předměty získat? Firmy si je mohou objednat z reklamní agentury i s potiskem. Zpravidla takto získají několik stovek či tisíců kusů a následně je rozdávají zákazníkům či zaměstnancům. Protože je cena takové powerbanky vyšší než u reklamní tužky či bonbonu, většinou je nedostanete jen tak. Ale můžete je vyhrát v soutěžích nebo je dostanete jako pozornost k nákupu například smartfonu.

Reklamní předměty mají neomezené možnosti

Reklamními powerbankami možnosti propagace firem ani zdaleka nekončí. K dispozici je celá řada elektroniky, reproduktorů či vychytávek pro mobily, stejně jako klasická reklamní trička, propisky, hrnečky, skleničky a mnoho dalšího. Dokonce můžete dostat i opravdu kvalitní bezdrátová sluchátka, která propojíte s každým smartfonem, nebo jiné na míru vyrobené dárky. Jednou z reklamních agentur, kde si firmy mohou takové reklamní předměty objednat, je Propaq.

Reklamní powerbanka od – Propaq.cz

Nakupujte tam, kde vám dají reklamní předměty. A pokud takovou společnost neznáte, zkuste vychytávky vyhrát v některé z mnoha soutěží třeba na Facebooku. Firmám se výroba dárků vyplatí, zviditelní je to a náklady si mohou odečíst z daní. A vy získáte super věci zdarma.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...