Jak zjistit heslo na Facebook?

.

Asi se to už stalo každému z nás – někam jsme se zaregistrovali, a když jsme se chtěli následně přihlásit, zjistili jsme, že si už nepamatujeme naše heslo. Navíc, v dnešní době, kdy jsou na většina stránek vyžadována speciální bezpečná hesla, složená z x- malých písmen, velkých písmen, číslic a znaků, není úplně snadné si na své heslo vzpomenout. Jelikož jste na stránkách, které se věnují Facebooku, tak si dnes povíme jak heslo jednoduše obnovit.

Jak zjistit heslo na Facebook?

Facebook naštěstí počítá s tím, že spousta jeho uživatelů je zapomnětlivá, čili je možné několika jednoduchými kroky své heslo obnovit. Jako první přejděte na hlavní stránku Facebook.com. V pravém horním rohu, kde byste normálně vyplnili e-mail a heslo, najdete pod chlívečkem pro heslo nápis Zapomněli jste své heslo? -> na ten klikněte.

Jak získat heslo na Facebook?

Identifikace až 4 způsoby

Následně jste vyzváni, abyste se identifikovali. To můžete provést buď uvedením celého jména, e-mailové adresy, telefonního čísla nebo přezdívky. Nejvhodnější je pak zadat e-mailovou adresu, na které jste se registrovali. Potom už máte de facto 2 možnosti. Buď se můžete přihlásit přes svůj účet Google a obnovit své heslo, nebo na zadanou e-mailovou adresu/telefonní číslo bude zaslán odkaz pro obnovení hesla.

Obnovení hesla pomocí emailu, telefonu nebo jména

Hesla volte moudře

Pak už jen stačí postupovat podle instrukcí v e-mailu, který Vám do několika minut přijde, a můžete si zvolit nové heslo. Současně bychom také měli upozornit před nebezpečím stejných hesel na několika stránkách a před příliš slabými hesly.

Kupříkladu, pokud někdo získá přístup na Vaši e-mailovou adresu, odkud jste se registrovali na Facebook, může výše popsaným způsobem velice jednoduše získat přístup i na účet Facebooku, jelikož si několika kliknutími může obnovit heslo a změnit ho na své vlastní. Proto důrazně doporučujeme mít každé heslo jiné a u všech mixovat znaky, písmena a číslice.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...