Zajímavé obrázky na Facebook zdarma

.

Sedíte právě teď nad svým profilem a dumáte nad tím, jak ho zpestřit? Hledáte nějaké zajímavé obrázky na Facebook, které si můžete nastavit jako profilovou, nebo úvodní fotku? Pak máme dnes článek přesně pro Vás, neboť naším dnešním tématem budou právě obrázky na Facebook. Jaké máte možnosti, a dají se sehnat úplně zdarma? Více informací níže.

Profilové obrázky na Facebook

Začneme klasickými profilovými obrázky. Jak asi víte, Facebook se zas až tolik nezajímá o „kreativitu“ svých uživatelů. Na mysli tím máme vyzývavé fotky, které si dnes s velkou slávou umístí na svůj profil kdejaká spoře oděná slečna. Lehká erotika je zde zdá se v pořádku. Na odhalené mužské a ženské „přednosti“ ale zapomeňte rovnou! Mohli byste být dokonce zablokováni!

Wallhaven.cc – ráj pro nevyhraněné

Do jisté míry pak vždy záleží na tom, co právě hledáte? Hledáte akční profilovou fotku, nebo obrázky s hlubším smyslem? Pokud nejste úplně vyhranění a spíše tak hledáte co by Vám padlo do oka, vyzkoušet můžete populární server wallhaven.cc. Najdete ho ZDE. Nástupce vele-úspěšného Wallbase.cc je zatím ve svém vývoji (alpha verze), nicméně už teď tu najdete tisíce opravdu různorodých obrázků. Využít můžete i funkci „random“, která zapříčiní to, že Vám systém automaticky vygeneruje určitý počet náhodných obrázků. Jednoduchým pravým kliknutím myši si pak můžete daný obrázek lehce uložit.

Srandovní obrázky

Kam ale jít, když hledám tematické obrázky? I na tuto otázku máme připravené odpovědi. Pokud hledáte srandovní obrázky, doporučit můžeme český server loupak.cz. Nabízí celou řadu srandovních obrázků – stačí přejít na odkaz (ZDE) a v záložce „kategorie“ si vybrat „srandovní obrázky“. Výběr je zde skutečně pestrý – od uživatelských fotek, přes meme obrázky, až po obrázky s textem apod. U fotek navíc můžete přidávat komentáře i je hodnotit. Stáhnout a umístit na Váš Facebookový profil je pak můžete stejně snadno – pravým kliknutím a „Uložit jako…“.

Srandovní obrázek na Facebook
zdroj – loupak.cz

Smutné a melancholické obrázky

Co když hledáte něco náladového, spíše smutného? Smutné obrázky jsou rovněž „oblíbenou“ tématikou obrázkových serverů – jeden z nich, Weheartit.com, Vám dokáže nabídnout tak rozmanitou škálu smutných obrázků, že je prostě nemožné si nevybrat. Stačí navštívit odkaz ZDE, nebo navštívit úvodní stránku, přihlásit se a zadat tag „Sad“. Depresivní a ponuré obrázky se pak na Vás budou jen sypat. Časté jsou i smutné obrázky s textem, který charakterizuje Vaše momentální rozpoložení. Takové se hodí spíše jako úvodní fotky, kde je text více čitelný.

Smutný obrázek na Facebook

Obrázky k životním událostem

A co třeba obrázky k příspěvkům? Třeba když chcete svému příteli, nebo členu rodiny popřát k svátku, k narozeninám, ke svatbě, nebo narození dítěte? Pak je nejlepší asi zavítat na server, kde můžete vyhledávat obrázky – tím je třeba all-free-download.com. V horní liště stačí zvolit „Free pictures“ a pak už jen v panelu pro vyhledávání vypsat název příležitosti, u které chcete obrázek přidat -> kupříkladu „Birthday pictures“, „Wedding pictures“ apod. Obrázky jsou zde v poměrně dobré kvalitě a lze si je stáhnout 1 kliknutím v archivu. Později s nimi můžete pracovat i na případných pozvánkách, ve videích atd., aniž byste se museli bát o autorská práva!

Stovky tisíc různorodých děl

Pokud stále nevíte a hledáte spíše něco inspirativního, pomoci Vám mohou třeba inspirativní obrázky na severu Pixabay.com. Ačkoliv jsou stránky ze zahraničí, potěší české menu a fakt, že jsou absolutně zdarma. Více než 350 tisíc obrázků čeká na Vaše prozkoumání. Všechny jsou navíc přehledně rozdělené do jednotlivých kategorií – stavby, hudba, příroda, nebo sportovní obrázky… Výčet kategorií naleznete na zápatí stránky. Pokud Vás nějaké dílo zaujme, není nic snazšího, než ho vytisknout. Klikněte na obrázek, zvolte si požadovanou velikost a klikněte na zelené tlačítko „Stáhnout“. Nic víc, nic míň. U některých obrázků navíc dostanete i informace o fotoaparátu a jeho nastavení, když byl daný snímek focen. Na závěr dodáme, že všechny fotky jsou samozřejmě zdarma.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...