20 Dub

Hrajte hry přímo v Messengeru!

Věřte nevěřte, v dnešním článku přicházíme s novinkou od Messengeru! Možná o ní do teď vůbec nevíte, a tak jsme si pro Vás připravili krátký článek.

Jedná se o hraní her přímo v samotné aplikaci. Ano, možná Vás to zaskočilo, „hraní her v Messengeru?“, jistě. V následujících řádcích Vám povíme více.

Messenger opět zabodoval!

Messenger nás stále všechny překvapuje a to je jen dobře. I když jste zajetí v kolejích klasického Messengeru, sotva se Vás tato novinka dotkne. Je totiž jen na Vás, jestli novinku využijete.

Jak už jsme se zmínili, jde o hry, které dokáží zabavit z našich zkušeností až na několik hodin a to díky své chytlavosti. V jeden okamžik se stanete natolik závislí, že budete mít problém se od hry odtrhnout.

O jaké typy her se jedná?

Především se jedná o jednoduché, prosté a jednoduše ovladatelné hry. Čímž se dostáváme k tomu, proč je hra návyková. Stále Vás to nutí nahnat vyšší a vyšší skóre, až si uvědomíte, že jste vlastně úplně zapomněli na svou drahou polovičku či kamaráda. Pokud chcete, aby člověk na druhé straně nebyl nevrlý, z Vaší neaktivnosti, zkuste mu také tuto hru předhodit a uvidíte, že si ji zamiluje.

Basketball v Messengeru

Můžete dokonce mezi sebou soupeřit, když momentálně nebudete mít o čem konverzovat. Je to opravdu „zabíječ“ času, který byl velmi dobrým nápadem pro tuto aplikaci.

Počet her je malý, bude se zvyšovat

Počet her je sice nižší, ale zato je to zábava. Zkuste kupříkladu minihru basketbalu, kdy se musíte strefit s velkým basketbalovým míčem do koše, sbírejte body a předhánějte se svými přáteli.

Jak se ke hře ale dostat?

V konverzaci stačí zvolit jako ikonu basketbalový míč, odeslat a hra může začít. Pro náročnější, je tu dokonce i šachová hra, která byla využita dříve než basketbal. Zapojit mozek, využít logiku, to nikdy neuškodí. Stále se jedná o zábavu, kterou Vám už nikdo nesebere.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...