7 Led

Hrajte hry přímo v Messengeru!

Věřte nevěřte, v dnešním článku přicházíme s novinkou od Messengeru! Možná o ní do teď vůbec nevíte, a tak jsme si pro Vás připravili krátký článek.

Jedná se o hraní her přímo v samotné aplikaci. Ano, možná Vás to zaskočilo, „hraní her v Messengeru?“, jistě. V následujících řádcích Vám povíme více.

Jaké jsou nejlepší hry na Messengeru ?

Messenger nás stále všechny překvapuje a to je jen dobře. I když jste zajetí v kolejích klasického Messengeru, sotva se Vás tato novinka dotkne. Je totiž jen na Vás, jestli novinku využijete.

 1. 8 Ball Pool: Tento populární billiardový simulátor vás umožní hrát proti přátelům na Messengeru nebo proti hráčům z celého světa.
 2. Words With Friends: Tato hra je podobná Scrabble a umožňuje vám hrát proti přátelům na Messengeru nebo proti hráčům z celého světa.
 3. Chess: Tento klasický šachový simulátor vám umožní hrát proti přátelům na Messengeru nebo proti umělé inteligenci.
 4. Tetris: Tato klasická puzzle hra vám umožní hrát proti přátelům na Messengeru nebo proti hráčům z celého světa.
 5. 2048: Tento populární matematický puzzle vám umožní hrát proti přátelům na Messengeru nebo proti hráčům z celého světa.

Jak už jsme se zmínili, jde o hry, které dokáží zabavit z našich zkušeností až na několik hodin a to díky své chytlavosti. V jeden okamžik se stanete natolik závislí, že budete mít problém se od hry odtrhnout.

Na Messengeru najdete především jednoduché hry

Především se jedná o jednoduché, prosté a jednoduše ovladatelné hry. Čímž se dostáváme k tomu, proč je hra návyková. Stále Vás to nutí nahnat vyšší a vyšší skóre, až si uvědomíte, že jste vlastně úplně zapomněli na svou drahou polovičku či kamaráda. Pokud chcete, aby člověk na druhé straně nebyl nevrlý, z Vaší neaktivnosti, zkuste mu také tuto hru předhodit a uvidíte, že si ji zamiluje.

Basketball v Messengeru

Můžete dokonce mezi sebou soupeřit, když momentálně nebudete mít o čem konverzovat. Je to opravdu „zabíječ“ času, který byl velmi dobrým nápadem pro tuto aplikaci. Počet her je sice nižší, ale zato je to zábava. Zkuste kupříkladu minihru basketbalu, kdy se musíte strefit s velkým basketbalovým míčem do koše, sbírejte body a předhánějte se svými přáteli. V konverzaci stačí zvolit jako ikonu basketbalový míč, odeslat a hra může začít. Pro náročnější, je tu dokonce i šachová hra, která byla využita dříve než basketbal. Zapojit mozek, využít logiku, to nikdy neuškodí. Stále se jedná o zábavu, kterou Vám už nikdo nesebere.

Jaké jsou nejlepší hry na Facebooku?

 1. Candy Crush Saga je bezplatná hra, ve které hráči spojují různé cukrovinky a řeší hádanky, aby postoupili na další úrovně.
 2. Farmville je hra na farmě, ve které hráči zakládají a spravují svou vlastní farmu. Můžou pěstovat plodiny, chovat zvířata a postarat se o mnoho dalších činností, jako je například výroba másla nebo pečení chleba.
 3. 8 Ball Pool je billiardová hra, ve které hráči proti sobě hrají na různých stolech po celém světě.
 4. Tetris je klasická hra, ve které hráči skládají barevné kostky do různých tvarů, aby vytvořili řádky a odstranili je ze hry.
 5. Criminal Case je hra detektivního žánru, ve které hráči řeší záhady a vyšetřují vraždy v různých městech po celém světě.
 6. Bejeweled Blitz je hra puzzle, ve které hráči spojují stejné kameny a snaží se získat co nejvíce bodů během jedné minuty.
 7. The Sims Social je hra, ve které hráči vytvářejí a spravují své vlastní Simíky a jejich životy. Můžou navštěvovat přátele, navrhovat módní kolekce nebo se účastnit různých aktivit.
 8. Slotomania je hra na hrací automaty, ve které hráči točí válci a snaží se vyhrát co nejvíce peněz.
 9. Texas HoldEm Poker je hra pokeru, ve které hráči soutěží o peníze nebo ceny proti ostatním hráčům online.
 10. Pet Society je hra na chování zvířat, ve které hráči vytvářejí a spravují své vlastní virtuální zvíře a navštěvují přátele ve svém městě.

Nejlepší hry pro dva hráče

Existuje mnoho skvělých her pro dva hráče na Facebooku, které mohou být zábavné pro odreagování od dlouhé nudy. Některé z nejpopulárnějších her pro dva hráče na Facebooku jsou:

 1. Draw Something – hráči snaží nakreslit a odhadnout slova
 2. Checkers –  „Dáma“
 3. Backgammon – hra pro dva hráče s kostkami a šipkami
 4. Go Fish – karetní hra
 5. Hangman – hra ve které jeden hráč píše slovo a druhý se snaží odhadnout, co to je
 6. Tic-Tac-Toe – jednoduchá hra s křížky a kolečky
 7. Minesweeper – hra ve které hráči odkrývají pole a snaží se najít a odstranit miny

Tento seznam je pouze orientační a vybrané hry se mohou lišit v závislosti na oblíbenosti a trendech v různých zemích a mezi různými skupinami hráčů.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...