12 Úno

Jak propojit Instagram a Facebook?

Dnes přicházíme, s nejpopulárnějšími tématy dnešní doby. Bude se jednat samozřejmě o Facebook a Instagram. Už je téměř všem známo, k čemu se tyto dvě věci využívají a jak. My však chceme mluvit o tom, jestli vůbec jde propojit Instagram s Facebookem a pokud ano, jak na to?

Něco málo o aplikaci Instagram

Stejně jako u facebooku je zde možné, spíš prioritou, sdílet se svými přáteli své fotografie. jedná se vlastně o aplikaci pro platformu software pro iOS a Android. Co se týče úpravy fotografií, je možné si pomocí této aplikace vybrat i filtr, ve kterém chcete, aby se fotografie zobrazila.

Jak propojit Instagram s Facebookem?

V dnešní době, je používání těchto sociálních sítí, téměř už jakýmsi pravidlem. Jak ale propojit dvě věci, které rádi využíváte? Jak sdílet fotografie z Instagramu na Facebooku?

Tak nejdůležitějším faktorem je to, že musíte mít založený účet na Facebooku. Protože Instagram slouží jako aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem iOS nebo Android, tak si nejprve pojďme uvést jednotlivé rozdíly. Rozdíly však nehledejte nějak složitě. Jedná se jen o jinak vypadající ikonky.

U iOS, jděte na svůj profil na Instagramu a klikněte na ozubené kolečko (nastavení) a u Androidu kliknete na ikonku se třemi tečkami nad sebou. Další nastavení je u každé možnosti stejné. Musíte kliknout na „propojené účty“ a dále se Vám nabídne kolonka s názvem Facebook, na kterou kliknete. Pak už jen oba účty propojíte tím, že se přihlásíte na svůj facebookový účet.

Novinky na Instagramu

První novinkou tohoto roku je, že povinným čtvercovým fotografiím je konec! Jako další novinkou je to, že místo toho, abyste někoho museli na fotce označovat znakem zavináče pro koho fotografie je, můžete nově snímek poslat komukoliv rovnou. Jako další tu máme to, že na videa, která natočíte, můžete používat také různé filtry. Navíc se mohou nahrávat videa už i na šířku. Což je víc než super.

Doufáme, že prostřednictvím našeho návodu tyto dvě úžasné sociální sítě  úspěšně propojíte. V případě jakýchkoliv problému nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím komentářů. Rádi Vám poradíme, pokud to bude v Našich silách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...