7 Led

Jak propojit Instagram a Facebook?

Dnes přicházíme, s nejpopulárnějšími tématy dnešní doby. Bude se jednat samozřejmě o Facebook a Instagram. Už je téměř všem známo, k čemu se tyto dvě věci využívají a jak. My však chceme mluvit o tom, jestli vůbec jde propojit Instagram s Facebookem a pokud ano, jak na to?

Stejně jako u facebooku je zde možné, spíš prioritou, sdílet se svými přáteli své fotografie. jedná se vlastně o aplikaci pro platformu software pro iOS a Android. Co se týče úpravy fotografií, je možné si pomocí této aplikace vybrat i filtr, ve kterém chcete, aby se fotografie zobrazila.

Jak propojit Instagram s Facebookem?

V dnešní době, je používání těchto sociálních sítí, téměř už jakýmsi pravidlem. Jak ale propojit dvě věci, které rádi využíváte? Jak sdílet fotografie z Instagramu na Facebooku?

Tak nejdůležitějším faktorem je to, že musíte mít založený účet na Facebooku. Protože Instagram slouží jako aplikace pro mobilní telefony s operačním systémem iOS nebo Android, tak si nejprve pojďme uvést jednotlivé rozdíly. Rozdíly však nehledejte nějak složitě. Jedná se jen o jinak vypadající ikonky.

U iOS, jděte na svůj profil na Instagramu a klikněte na ozubené kolečko (nastavení) a u Androidu kliknete na ikonku se třemi tečkami nad sebou. Další nastavení je u každé možnosti stejné. Musíte kliknout na „propojené účty“ a dále se Vám nabídne kolonka s názvem Facebook, na kterou kliknete. Pak už jen oba účty propojíte tím, že se přihlásíte na svůj facebookový účet.

Jaké výhody přináší propojení obou účtů?

  1. Jednodušší správa obou účtů: Propojením účtu Facebooku s Instagramem můžete snadno spravovat oba účty z jednoho místa, což může ušetřit čas a zjednodušit proces správy sociálních médií.
  2. Možnost sdílet příspěvky na obou platformách současně: Pokud propojíte účty Facebooku a Instagramu, budete moci snadno sdílet příspěvky na obou platformách současně, což může zvýšit dosah vašeho obsahu.
  3. Využití funkcí Facebooku pro reklamu na Instagramu: Pokud propojíte účty Facebooku a Instagramu, budete moci využít nástroje Facebooku pro cílenou reklamu na Instagramu, což vám umožní lépe cílit reklamu na cílovou skupinu.
  4. Možnost používat Instagram Stories na Facebooku: Pokud propojíte účty Facebooku a Instagramu, budete moci používat Instagram Stories na Facebooku a zobrazovat je na vaší stránce.
  5. Lepší analýza: Propojením účtu Facebooku s Instagramem budete moci využívat nástroje Facebooku pro analýzu, což vám umožní lépe pochopit, jak vaše příspěvky na Instagramu fungují, a zjistit, co funguje nejlépe.

Doufáme, že prostřednictvím našeho návodu tyto dvě úžasné sociální sítě  úspěšně propojíte. V případě jakýchkoliv problému nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím komentářů. Rádi Vám poradíme, pokud to bude v Našich silách.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...