20 Dub

Nejlepší popisky k fotkám na Facebook

Rádi pracujete s grafickými programy a fotkami? Hledáte inspiraci pro tvorbu motivujících fotografií, nebo jen chcete svým výtvorem přimět své odběratele k zamyšlení? Pak máme dnes článek právě pro Vás, neboť dnešním tématem budou popisky k fotkám na Facebook.

Inspirace na Facebooku

Popisky k fotkám se vyskytují prakticky všude, nicméně pokud hledáte vyloženě studnici inspirace a nápadů, máme pro Vás dnes hned několik řešení. Jako první představíme Facebookovou skupinu „Nejhezčí Popisky k Fotkám“ (odkaz ZDE). Zde můžete čerpat inspiraci od téměř 42 tisíc uživatelů, kteří tuto stránku sledují a často sem i přispívají. Jejich tvorbu odsud přímo nepřevezmete, neboť každá fotka obsahuje „vodoznak“ zmíněné skupiny.

Nechte si poradit na Ask.fm

Další variantou, čistě textovou, je stránka „Popisky k Fotkám“ na populárním Ask.fm. Odkaz naleznete ZDE. Zde si můžete listovat stovkami různých citátů, které sem vkládají nejčastěji dívky, které už mají zkušenost s tvorbou fotek na Faceboook i na různé další stránky. Velkou výhodou je zde i fakt, že si můžete přímo napsat o radu – vysvětlíte, kam chcete obrázek umístit, případně téma, na které by se měl citát / popisek vztahovat a ostatní přispěvatelky Vám ochotně pomohou.

Blogy

Poslední zmíníme internetové stránky popisky-k-fotkam.webnode.cz. Tento blog se zaměřuje právě výhradně na popisky k fotkám – najdete zde jak citáty o životě, tak jen popisky ze života apod. Samozřejmostí je i fotogalerie s několika díly, které už autorka vytvořila, či ji jen prostě zaujali a umístila je na své stránky.

Vlastní nápad je klíčem k úspěchu

Na závěr jen doplníme, že pokud chcete být skutečně originální a něčím zaujmout, je třeba vymyslet něco z vlastní hlavy. Užitím citátu, který se už na internetu vyskytuje v desítkách, ba stovkách různých forem, pravděpodobně příliš zaujmete.

Nejlepší popisky

  • Jsou lidé díky kterým je svět krasnější prostě jen proto, že tu jsou
  • Probuďme se každé ráno s myšlenkou, že se má stát něco úžasného
  • Je snadnější člověka oklamat než mu vysvětli, že byl oklamán

  • Nic neposiluje vzpomínku tak silně jak přání zapomenout.

  • Na zlobě není nic špatného, když ji použijete konstruktivně

  • Víš jak zjistíš, že jsi štastný? Nemůžeš usnout, protože zjistíš, že realita je lepší než tvoje sny
  • Nesnaš se  převyšovat ostatní ale sám sebe
  • Jsem jaká jsem – blázen co věří snům
  • Nahoru musí jít každý sám – dolů už ti pomohou ostatní
  • Přestaň si přát začni konat

Podělte se s námi a našimi čtenáři o místa, kde čerpáte inspiraci Vy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...