23 Dub

Yutoob.com – písničky, pohádky, filmy a videa

Dnešní článek bude takový odlehčující. Zaměříme se v něm ne na Facebook, ale na jeden velepopulární zábavný portál. Jistě jste o něm již slyšeli a sami ho i nejspíše používáte. Na internetu se o něm dočtete jako největší videoportále na světě. Ano mnozí z Vás již jistě tuší, že dnešní řeč bude o Yutoob!

Zpátky do minulosti 

Většina z Vás má pocit, že Yotoob je tu od nepaměti, ale to není pravda! Portál ještě není na internetu ani 10 let! Ano chytáte se za hlavu a přijde Vám to nemožné? Věřte, že je to tak. Stránky www.yutoob.com byly založeny v únoru roku 2005! Za projektem stojí Steven Chen, Jawed Karim a Chad Hurley. Portál zažil obrovký boom. Sbíral jednoho uživatele za druhým a videa byla na protál přidávána bleskovou rychlostí. Ani ne za rok a půl byl Youtube zakoupen společností Google za neuvěřitelných 1,6 miliardy dolarů! Nyní má cenu ale několika násobně vyšší.

V současné době také patří mezi top 5 nejnavštěvovanějších stránek na světě! Služba je přeložena i do několika desítek jazyků (figuruje mezi nimi i čeština) a v nedávné době prošla velkým redesignem!

Registrace na Yutoob.com

Předem upozorňujeme, že registrace na portál není poviností! Videa, písničky nebo i filmy lze přehrávat i bez registrace! Co nepřehrajete bez registrace jsou videa, kde by mohl být obsah vhodný až od 18 let! Kromě toho vám samozřejme účet přinese i spoustu dalších výhod! Mezi ně patří například vlastní Youtube kanál, možnost nahrávat vlastní videa a komentovat jiná videa.

No tak pojďme už k samotné registraci. K tomu, abyste mohli využívat Youtube Vám budete postačovat Google účet! Samotná registrace je velice jednoduchá – stačí vyplnit pouze ty nejnutnější údaje. Zde pro ilustraci obrázek

Registrace na yutoob

Takže zaregistrováni už jsme! Nyní si pojďme něco říci o obsahu co na portálu najdete.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...