23 Lis

Způsoby platby na Facebooku

Nedokázali byste napočítat na prstech u nohou i rukou, kolikrát se tohoto tématu dotýkáme. Jde přesněji o Facebook. Tento článek bude přesněji o platbách na sociální síti. Řekneme si, jak na to, a v čem se platby vůbec využívají.

Způsoby platby na Facebooku

Zajímalo by nás, jestli když už několik z Vás na Facebooku tráví tolik času víte, že na něm probíhají i různí platby? Vůbec nevadí pokud o tom slyšíte prvně, aspoň budete zase o něco více chytřejší. Povětšinu případů jde o reklamy nebo za aplikace a různé hry. Způsob platby za reklamy je přes kreditní karty nebo sdílené debetní karty.

Pojem „debetní karta“ znamená, že jde o platební kartu, jenž je spojená přímo s bankovním účtem majitele, kde se můžou provádět jakékoliv finanční operace.

Nejčastějšími platebními kartami jsou MasterCard a VisaCard.

PayPal internetová peněženka

Jedná se o internetový platební systém, který se právě dá využít jako platba za reklamu na sociální síti Facebook. Jak na to? Nejdříve musíte do „správce reklam“, kde jako další zakliknete „fakturace“. Dalším krokem je jen přejít na „úpravy způsobu platby“, kde zadáte, že chcete přidat způsob platby a vyberete tento. Je nutné si vytvořit účet na PayPalu, jelikož to po Vás bude žádáno. Po té už není problém provádět jisté platby.

Pro snažší pochopení přidáváme ještě obrázkovou ilustraci

Novinka! Plaťte přes Messenger

Platba pomocí Messengeru

Je nám známo, že Facebook umožní uživatelům posílat i mezi sebou různé platby, mezi přáteli, ze svých platebních karet. Co se týče placení, má být zhotovena velmi jednoduchá cesta. Stačí když máte messenger, ten si otevřete a u libovolného přítele, se kterým si píšete a přejete si převést peníze, přidá se obrázek dolaru. Stačí pak zadat částku a údaje platební karty. Nemusíte mít strach, že v tom bude zmatek, peníze se odešlou přímo. A jako normálním převodem by měly peníze přijít spárovánému uživateli v průběhu tří dnů. Vaše údaje budou v bezpečí a převod bude mít o něco více snažší manipulaci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...