16 Bře

Horká novinka! – Přátelé ve vašem okolí

Jsme tu znovu a dnes přicházíme s tématem oblíbené sociální sítě Facebook. Připravili jsme si pro Vás jednu takovou docela zajímavou novinku. Pokud jste zvědaví, doporučujeme si přečíst vše, co bude v následujících řádcích.

Novinka na Facebooku

Zajímá Vás, co je tou další horkou novinkou? Konkrétně se jedná o přátelé ve Vašem okolí. Kdo jsou to vlastně přátelé ve Vašem okolí? Jedná se o funkci, kterou lze využít jen v aplikaci Facebook pro iPhone a Andorid.

Co má ale tato funkce za cíl?

Primárně jde o vyhledávání přátel v okolí. Tato fukce Vám přesněji pomůže zjistit, kde se Vaši přátelé nacházejí a jestli jsou nedako Vás. Funkce se dá samozřejmě jak zapnou, tak i vypnout, záleží jen na Vás. Pokud však tuto funkci zapnete, jistě uvidíte, v jakých městech nebo ulicích Vaši přátelé jsou. Je to velmi vychytané a hlavně Vám pomůže nezůstat v nevědomí, že někoho známého můžete potkat. Kupříkladu, když jste někde v obchodním domě nebo na nějaké akci, festivalu, funkci si zapnete a pokud je někdo známý poblíž, hned Vám to nahlásí. Budou o tom, že je „sledujete“, také vědět? Pokud mají zaplou tuto funkci a nastavili si, že se mají tyto informace sdílet, tak se to samozřejmě dozví a hned se můžete domluvit na srazu.

Přátelé ve Vašem okolí

Jak zapnout tuto funkci?

Když už víte potřebné informace, co takhle si povědět, jak funguje zapínání funkce? Nejdříve musíte klepnout na ikonku „Další“, zobrazí se Vám „Přátelé v okolí“ a kliknete. Posléze byste měli kliknout na ozubené kolečko značící „nastavení“ a hned se Vám zobrazí, zda si chcete zapnout nebo naopak vypnout funkci Přátelé v okolí. Abyste mohli někoho cíleně vyhledávat, a sdílet s někým tento průběh, zvolíte ikonku s názvem „Přátelé“ a vyberete, s kým si přejete svou polohu sdílet.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...