16 Bře

Nová like tlačítka?

Začali jste si opět říkat, že by bylo dobré provést další změnu na Facebooku? Myslíme si, že budete potěšeni, když Vám sdělíme, že se jedna taková změna udála. Konkrétně se týká tlačítka „to se mi líbí“. V následujících řádcích se dozvíte více.

Další novinka?

Možná, že ty všechny novinky mohou být na jedno už příliš. Na jednu stranu je dobré mít více možností, jak se projevit. Facebook totiž obohatil možnost tlačítka „to se mi líbí“ více variantami vyjádření svého názoru. Změnu zavedli kvůli dalšímu nátlaku na tuto sociální síť. Před tím, než ale aplikovali tuto možnost i u nás, v České republice, zkoušku prováděli nejdříve v jiných zemích. S testováním začali už minulý rok, což je relativně rozumná doba, aby se vyzkoušely reakce lidí na další novinku. Nápad se zřejmě velmi dobře uchytil a uspokojil tak potřeby uživatelů.

Jak varianty vypadají?

Pokud jste se s těmito možnostmi doposud nesetkali, napovíme Vám. Jedná se o novou sadu tlačítek, přesněji emotikonů, které představují lásku, veselost, překvapenost, smutek nebo naštvání.

Nová like tlačítka na Facebook

Vzhledem k tomu, že lidé si už dlouho přáli více možností vyjádření, než obyčejný „like“, zdá se, že je to na trvalo. Většina uživatelů očekávala spíše tlačítko s palcem dolů. Jaktože ale není hodnocení příspěvků hned viditelné? Všechny emotikony jsou jen skryté, aby člověka hned nemátly a neotravovaly. Varianty se zobrazí po krátkém poukázání ukazatele myši na „to se mi líbí“. Takto se však stává jen u počítačů. Jde to rozhodně i na mobilních zařízeních. Stačí jen přidržet variantu „to se mi líbí“ a hned máte možnost výběru.

Zajímavost navíc

Je častým zvykem Facebook, jakožto sociální síť, přirovnávat ke ztrátě a mrhání časem. Většinou se ale právě díky této síti rozhlašuje a poukazuje na to, co se ve světě vlastně děje. Facebook se pro tyto věci využívá už jen z principu, že je téměř jedna z nejnavštěvovanějších sítí.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...