30 Bře

Sledujte to co Vás zajímá

Vítáme Vás u dnešního článku. Přicházíme opět s populární sociální sítí Facebook. Přesněji se budeme bavit o sledování na Facebooku, jak s ním pracovat, a co s ním vše dokázat.

Koukejte na to, co Vás opravdu zajímá!

Občas, když projíždíte Facebook, narážíte na několik zajímavých věcí a lidí. Přejete si, abyste byli informování o tom, když se Vám někde zalíbily kupříkladu příspěvky celebrit úplně u cizího člověka? Pokud má na svém profilu, že povoluje sledování, chopte se příležitosti. Pokud máte prátele, což nepochybujeme, automaticky sledujete i je.

Co znamená sledování?

Už od názvu si odvodíte, že se jedná o něco, co by Vám mělo být věčně na očích. Sledování na facebooku je to myšleno tak, že pokud někoho sledujete, měli byste vidět jeho příspěvky ve svém kanálu vybraných příspěvků. Dostáváte vlastně průběžné aktualizace příspěvků, aktuálních stavů a dalších příspěvků.

Jak si nastavit sledování?

Pokud jste si facebook už pořádně prostudovali, neměli byste mít problém. I přes to jsem se však rozhodli Vám trochu napovědět s jednoduchým postupem. Jak si vlastně nastavit sledování?

V případě, že povolíte, aby Vás mohl ledovat každý, zajdete do nastavení. Ve sloupci budete mít na výběr kolonku „Sledující“ a po kliknutí se Vám naskytne pár možností. Jestliže si přejete vědět, kdo komentuje Vaše veřejné příspěvky, stačí si zvolit „Komentáře sledujících“. Dokonce si můžete vybrat i lidi, které budete chtít individiálně sledovat, pokud komentují, sdílí Váš obsah nebo označí Vaše veřejné stránk jako „To se mi líbí“.

Nastavení sledování na Facebooku

Upozornění

Existuje zde, ale určité riziko při sledování. Pokud povolíte všem, aby Vás sledovali, budou Vás sledovat i ti, které jste si odstranili a skryli, nejsou Vašimi přáteli nebo jste doposud ignorovali. Jednoduché východisko tkví v tom, že pokud si někoho z nich nepřejete, aby sledoval Vaše příspěvky, jednoduše si ho zablokujte.

Jak to udělat?

Zajděte do „přehledu soukromí“ – hned vedle volby odhlášení. Dále zvolíte možnost „ Jak někomu zabráním, aby mě obtěžoval?“, poté stačí zadat e-mailovou adresu nebo zapsat jméno osoby, kterou si si přejete blokovat.

Zablokování uživatele na Facebooku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...