10 Led

Používejte Facebook i offline

Předpokládáme, že většina z Vás je zastáncem sociální sítě Facebook. O něm bude i dnešní článek. Budeme se bavit, jaká je budoucnost messengeru, a že bude možné používat ho i offline.

Offline Facebook – Novinka!

Ano, vidíte moc dobře. Je možné, abyste facebook používali, i když jste bez připojení k internetu. Přesněji možnost psát komentáře, i když jste offline. Facebook už tak má mnoho uživatelů a stále přibývají. Jak nejlépe dále nalákat na registraci a užívání sociální sítě? Samozřejmě že dalšími novinkami, a to že jich v poslední době nebylo od největší sociální sítě na světě málo. Bývá každodenním problémem to, že se člověk, který nemá datové připojení, třese na to, kdy konečně zachytí nějakou volnou wi-fi.

Další změny a novinky

Ne že by těch změn na facebooku bylo málo, ale začalo se testovat něco zajímavého. Jedná se o zobrazení na pomalém připojení. Jak se budou vlastně řadit jednotlivé příspěvky? Je to tak, že příspěvky si sociální síť sama načte, když tam nebudete. Pokud se však podíváte offline, uvidíte je tam. Řadit se budou přesněji tak, že ty nejdůležitější budou ukázány jako první a příspěvky starší se ukazovat vůbec nebudou. To znamená, že Facebook bude stále aktualizovat ty nejnovější příspěvky a Vy se na ně můžete podívat i bez připojení. Vraťme se však k tomu, že pokud budete chtít okomentovat příspěvek, bude to možné i když jste offline. Ale pozor, obnoví se až budete připojeni.

Něco navíc

Abychom zachovali všestrannost, zaměřili jsme se i na aplikace pro komunikaci zdarma. Dříve se za vše muselo platit, dnes tomu tak už, díky konkurenci, tak moc není. Což je vlastně pro většinu velice dobré.

Dnes bez chytrého telefonu sice přežijete, ale přijdete o různé možnosti. Jendou z nich je aplikace Messenger. Kam se až posunul, co vše nabízí a vlastně ho používá většina populace. Jejich počátek byl takový, že potřebovali co nejvíce uživatelů, aby zjistili, jestli to za to opravdu stojí. Nakonec se ukázalo, že ano a lidé chtějí prostě víc. Chtějí více aplikací, více smajlíků a postování různých animovaných obrázků. Tvůrci dosáhli svého a jak vidíte, sklízí stále úspěch.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...