19 Úno

Jak zablokovat oznámení z otravných her na Facebooku?

A jsme znovu u našeho milovaného Faceboku. Jaké téma ale dnes zazní? Co třeba rady, jak zabránit oznamování otravných her na Facebooku? Pojďme se na to společně podívat.

Otravná oznámení her z Facebooku

Už Vás nebaví stále to, jak Vám někdo „spamuje“ jen kvůli tomu, že potřebuje u nějaké hry poslat body, životy či Vás jen vyzývá k tomu, abyste hru hráli s ním? My jsme se rozhodli o tom napsat, jelikož tento způsob obtěžování už několika lidem leze silně na nervy, ale neví, jak se toho zbavit. Za chvíli poznáte, jak jednoduché to je a rovnou můžete radit dál, dalším Vašim kamarádům, kteří se s tímto potýkají bohužel též.

Hry na Facebooku

Jak tyto oznámení blokovat?

Nyní se dozvíte, jak je vlastně lehké se otravných pozvánek do her zablokovat. Nejprve je zapotřebí, abyste zašli do nastavení upozornění. Ukáže se Vám možnost Aktivity a žádosti aplikací, vedle tohoto se nachází tlačítko s názvem Upravit.

Nastavení upozornění na FacebookuNáhle se Vám nabídne možnost vypnutí a zapnutí upozornění na různé pozvánky či oznámení ohledně her na facebooku, vyberete, že si přejte samozřejmě vypnout.

Snímek obrazovky 2016-02-19 v 23.04.22

Pokud se stává, že Vám toho přítel posílá trochu více, je tu ještě jedna možnost. A to taková, že přejdete do Nastavení blokování a do oddílu Zablokovat pozvánky aplikací a napíšete jméno přítele.

Novinky na Facebooku

Co se týče reklam na Faceboou, je známo, že jich je tam vždy požehnaně (pokud nepoužíváte Adblock). Facebook ale navyšuje investice do stránek a firem. Ohledně formátu nových reklam je jistější o 29% více, že si jich uživatel všimne oproti předchozím změnám.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...