30 Led

Skupinový chat na Facebooku – Jak ho vytvořit a k čemu je dobrý?

Jistě se Vás dotkla situace taková, kdy jste si chatovali se svým přítelem a najednou jste potřebovali řešit ještě něco s dalšími lidmi. Jak nejlépe ušetřit čas a nepsat stejnou věc každému zvlášť ? Zkuste právě využít funkci skupinového chatu! Jak ho tedy vytvořit?

Neztrácejte čas!

Jak už jsme naznačili v úvodu, skupinový chat umožní ušetřit čas mnohem více, než kdybyste stejnou věc sdělovali každému zvlášť. Jak ho tedy nastavit? Není na to opravdu nic těžkého, naopak to zvládne každý, kdo užívá Facebook takřka denně. Jak tedy na to? Pokud jste v situaci, kdy si chatujete s jedním ze svých přátel a přejete si přidat přátele další, stačí jen kliknout v konverzaci na ozubené kolečko „nastavení“ v pravém horním rohu. Dále si zvolíte „přidat přátele do chatu“ a zadáte jména přátel, které si přejete přidat a dáte „hotovo“. Tak jednoduché to je.

Snímek obrazovky 2016-01-30 v 13.31.46

Jste členem nějaké skupiny a přejete si hovořit se všemi? Běžte do skupiny, klikněte do pravého rohu nahoře na tři tečky a vyberete „poslat zprávu“. Poté se Vám zobrazí, komu všemu si ve skupinovém chatu přejte psát nebo zaškrtnete políčko, že vybíráte všechny a „spustit chat“. Je tu ale jedna věc. Kdokoli z přidaných může přizvat do chatu další lidi a i ty, které neznáte. To znamená, že i když nejste přátelé, je možné, aby viděl všechno, celou Vaši konverzaci.

Zajímavosti na Facebooku

Již nedávno se rozjelo nové oddělení, které se uchytilo veřejně prospěšných organizací. Jeden tým, který se nazývá „Social Good“, se zabývá neziskovými a charitatnivními organizacemi. Tyto organizace se potřebují zviditelnit a k tomu jim právě tento tým pomáhá. Prostřednictvím Facebooku se bude nebo už se vybírají nějaké finanční částky právě pro takovéto organizace. Děje se to na této sociální síti proto, že logicky tu stráví nejvíce lidí svůj veškerý čas a mohou mezi tím i někomu pomoci.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...