17 Říj

K čemu slouží upozornění na Facebooku?

Vítáme Vás zpět u dalšího z našich článků. Toto téma je blízké snad úplně každému jedinci, jenž je zastáncem sociálních sítí. Budeme se bavit především o Facebooku. Zaměříme se na jednu z jeho funkcí a to, k čemu vlastně slouží upozornění, jak se k němu dostanete a jak mu zamezíme.

Upozornění na Facebooku? Co to znamená?

Jestliže jste zrovna tací, kteří na populární sociální síti prosedí den i noc, bude to pro Vás takřka, jak se říká, „opáčko“. Jenže možná nevíte uplně všechno a to se právě budeme snažit zdůraznit.

Kde tlačítko upozornění najdete? Naleznete ho v horní části na pravo od tlačítka Zprávy. A jak již název napovídá, slouží k našemu upozorňování na různé změny u příspěvků, jejichž jste se stali součátí. Ať už tím, že jste v daném příspěvku byli označeni, či jste ho sami okomentovali. Jedná se i o akce, konající se nedaleko Vašich domovů. Tlačítko upozorňuje například na nová označení „To se mi líbí“ u Vašeho příspěvku, komentáře nebo reakce na Vaše kometáře u lidí jiných.

Jak vypnout upozornění na Facebooku?

Některé z Vás naopak upozornění spíše irituje. Jste nervózní z toho, že nemáte klid a stále Vás někdo někde označuje, či komentuje něco, co jste okomentovali Vy někdy daleko dříve? Existuje zde právě možnost omezení u jednotlivých přípěvků, aby stále nenaskakovaly nová a nová upozornění. Jestliže jde o nějaký obrázek či fotografii, v okruhu objektu máte volné místo. Vpravo nahoře u příspěvku, když najedete kurzorem, by se měla objevit malá šipka, kterou rozkliknete. Zobrazí se Vám tři možnosti – Uložit příspěvek, Tento příspěvek se mi nelíbí a poslední to nejdůležitější, Vypnout upozornění na tento příspěvek. Stačí vypnout a máte klid, a tak to platí téměř u všeho. Pokud Vás však stále někdo zve ke hrám či akcím, stačí odmítnout nebo upravit v nastavení, že si nepřejete již další zobrazování pozvánek tohoto typu.

Jak vypnout upozornění na Facebooku?

Jak vypnout upozornění na Facebooku?

Věříme, že Vás tento článek o upozornění na Facebooku zaujal a snad Vám pomohl se lépe zorientovat na populární sociální síti. Jestliže máte k tomuto článku co říci, napište to do komentářů.

Zdroj obrázku – http://cdn.designrshub.com/wp-content/uploads/2012/08/preview_facebook_notification.jpg

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...