9 Srp

Messenger nabídne nový inbox

Dnešní svět pohltila elektronika a s ní se začaly tvořit různé vychytávky pro zjednodušení úkonů. Dnes se zaměříme na chat na Facebooku, známý pod názvem Messenger. Dnešní článek bude o novém inboxu.

Něco o Messengeru

Češi. Jsme národ, který si potřebuje stále všechno zjednodušovat, zrychlovat a ulehčovat.   Facebook se s aplikací Messenger trefil takzvaně do černého. Jedná se totiž o rozšířený, moderní, rychlý a novinkami nabitý chat. Neustále dostává nové funkce a ty starší se zlepšují . Mezi jeho největší přednosti patří:

  • Je zdarma ke stažení
  • Dá se přes něj volat
  • Posílat fotky, videa a hlasové zprávy
  • Má ho téměř každý

Přivítejte nový Inbox!

Zase další novinka? Čím nás Messenger překvapil tentokrát? Moc dlouho se ani čekat nemusí, aby došlo k aktualizaci či vylepšení.

Dozvěděli jsme se, že Messenger nabídne nový inbox. Přichází s propracovanějším  a osobnějším přístupem k přátelům a známým. Pokud máte iPhone, tak již můžete zdarma stahovat aktualizaci do Vašeho jablečného telefonu.

Aktualizace přináší změnu celé domovské obrazovky, která nyní nabídne mnoho různých možností. Jednou z nich je právě jasný přehled a přístup ke konverzacím a kontaktům s oblíbenými přáteli.

Messenger Vás i okamžitě upozorní na to, kdo má zrovna v daný den narozeniny!

Jak se Vám aktualizace líbí? Napište nám Vaše názory do komentářů 🙂

Děkujeme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...