11 Čvc

,,V tento den“ – Další novinka od Facebooku

Rádi vzpomínáte na minulost, připomínáte vtipné okamžiky s kamarády nebo se svou drahou polovičkou? I k těmto okamžikům Vám může pomoci oblíbená sociální síť Facebook. Pojďme se na to tedy společně podívat.

,,On this day“ – V tento den

Tato novinka na Facebooku sklízí opravdový úspěch a my se ani nedivíme. Jak už název napovídá, je tu od toho, abyste si připomněli, co se vlastně stalo minulý rok a jiné roky touto dobou.

V tento den - Novinka od Facebooku

Facebook sbírá a ukládá Vaše reakce, sdílení videí  i fotografií, různé zážitky a statusy. Připomene Vám vlastně, jinak řečeno, Vaše výročí. Tato možnost, která se na Facebooku objevila slouží k tomu, abyste si neustále připomínali ty nejlepší okamžiky z Vašeho života. Novinka se mezi uživateli zatím dočkala pozitivních reakcí.

Neuvidíte asi úplně všechno, ale je to takový menší mix Vašich vzpomínek.  Vzpomínky můžete zase jakkoliv oznamovat nebo připomínat zase jiným, kterých se to týká nebo Vás to jen pobavilo. Stačí jen sdílet a označit přátele a pak jen čekat na jejich odezvu.

Jak to funguje?

Jedná o triviální záležitost, kterou pochopí opravdu každý ihned. Aplikaci najdete jak na mobilu, tak na počítači.

Stačí se podívat na lištu vlevo, kde se Vám shromažďují stránky, které jste označili jako že se Vám líbí. Dále se podívejte mezi oblíbené, kde máte věci, které jste si ukládali – například videa či fotografie. Dole pod tím je sekce Aplikace“, kde najdete právě funkci jménem „V tento den“. Rozkliknete volbu a hned se Vám ukáží Vaše vzpomínky v dnešní den akorát za minulé roky.

Můžete si dokonce i navolit, pokud si přejete dostávat upozornění na vzpomínky hned při přihlášení na profil nebo si je můžete nechat hezky ukryté v levé liště.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...