15 Srp

Odpovídejte na Facebooku v komentářích pomocí videa!

Jsme tu znovu a s námi přichází další novinka. Máte se opravdu na co těšit už jen proto, že se jedná o naši oblíbenou a populární sociální síť  Facebook. Virtuální realita je zase o kousek blíž a my Vás v dnešním článku představíme žhavou novinku.

Jak odpovídáte na komentáře?

Ten, kdo má Facebook jako denní chléb určitě bude považovat tento návod jako zbytečný. Avšak jsou tu někteří, kteří třeba vůbec neví, že něco takového jde.

Před nedávnou dobou komentování příspěvků zabíralo spoustu místa. Odpověď jsme mohli pouze napsat a vlákno se tak nekonečně prodlužovalo.

Později Facebook tuto situaci značně zlepšil, možností odpovědět ke každému přidanému komentáři.

Odpověď pomocí krátkého videa?

Odpovídejte na komentáře pomocí videa

Možná jste si už povšimli, že pokud chcete na něco reagovat, je lepší přejít na kolonku odpověď. Někdy se však hodí víc obrázky a videa než slova, změní to pohled na věc a okamžik může být hned procítěnější a osobnější.

Právě v tomto smyslu se budeme pohybovat. Přesněji tím, že můžete odpovědět i formou videa. Je to velmi jednoduché. Určitě jste si povšimli, že v možnosti odpovědi na komentář máte pár kolonek jako je „přidání samolepky“ a „připojit fotku nebo video“.

Právě když chcete přidat video, musíte přejít na obrázek s fotoaparátem a hned Vám to vyhodí složku, ze které chcete vybírat reakci.

Přidat videokomentář

Video můžete nahrát rovnou z mobilu pomocí fotoaparátu, nebo lze vybrat již hotové. Nahrávat video-komentáře jde také pomocí počítače. Je opravdu na Vás, jestli využijete počítač nebo telefon, i když telefon je tou nejjednodušší volbou.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a už se těšíme až nás poctíte Vašimi komentáři.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...