30 Pro

Nové funkce v chatu! Změňte si barvu konverzace

Přišla novinka, která ohromí snad každého, kdo je aktivním zastáncem sociální sítě facebook. Jedná se o nové funkce v chatu. Povíme si, jaké to jsou, jak si je anstavit a jak s nimi pracovat.

Změňte si barvu konverzace!

Už bylo načase na další změnu v messengeru. A proto facebook začal testovat různé nové nápady a funkce. Jednou z nich je právě změna barvy “konverzačních bublin, které jsou obyčejně modré. Teď máte ale možnost si barvu změnit na více výraznější, vlastně jakou chcete, a jaká se Vám líbí. Nejenže se změní barva konverzace, ale i barvy tlačítek a jiných voleb v messengeru. Pokud však změníte barvu konverzace s jedním ze svých přátel, náhle se barva změní i jemu. Proto je lepší se na barvě shodnout.

Jak na to?

Nevíte rady, jak si změnu barev na messengeru aktivovat? Není na tom rozhodně nic těžkého a zvládne to snad každý. Najeďte si na jakoukoliv konverzaci s Vašim přítelem a v pravém dolním rohu hned vedle klasického „palce“ je ikona čtverce se třemi tečkami. Po kliknutí se Vám rozvine roletka s možnostmi a mezi nimi je právě i změna barev.

Nastavení konverzace v Messengeru

Nastavení konverzace v Messengeru

Další nové fukce na messengeru

Jako dalšími novinkami na chatu jsou nové emoji a přezdívky. Abychom to správě vysvětlili. Takzvané emoji, je právě v podobě palce, který řadu z Vás někdy opravdu už rozčiluje. A proto jsou tu nové emoji, kdy místo palce můžete posílat obrázek uplně jiný a nebude to mít tak nepříjemné následky – kupříkladu srdíčko nebo smajlík. Jdeme na další, a to jsou přezdívky. Tak to je opravdu už něco nového. U svých přátel je možné si změnit přezdívku. Je to samozřejmě jen na Vás, co se všechno zvolíte nebo nezvolíte. Rozhodně tyto novinky pohnuly s vývojem facebooku a zatím na ně nejsou žádné stížnosti. Spíše naopak, jen samá chvála.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...