4 Lis

Facebook vylepšuje řazení příspěvku

Vítáme Vás u dnešního článku. Dnes přicházíme s další novinkou, kterou si pro nás přichystala naše oblíbená sociální sít‘. Ta jich v posledních dnech chrlí tolik, že už to pomalu nestíháme sledovat. V nedávné době přibylo nové vylepšení a to řazení jednotlivých příspěvků.

Změny a zase jenom změny

Facebook se změnami momentálně jenom hemží a zdá se, že s tím jen tak nepřestane. V poslední době jste mohli vidět hned několik novách funkcí:

Dnes si však něco povíme o změně u jednotlivých příspěvků.

Sta

Nové řazení příspěvků

Facebook si znovu řekl, že lidem zjednoduší používání sociální sítě. Uživatel by přece měl vědět o každém detailu, který se kolem něho odehrává. Právě nové příspěvky od přátel Vám přinesou detailnější informace z Vašeho blízkého okolí. Díky nim již nezmeškáte ty nejzajímavější události, které v životě Vašich přátel nastaly.

Poslední dobou se mohlo zdát, že lidé kteří jsou označení na Facebooku jako ,,blízcí“ se v záplavě reklam ztráceli a byli opomíjeni. Tím tak označení začalo ztrácet svůj smysl a z Facebooku zmizelo to, kvůli čemu byl vytvořen.

Smyslem Facebooku je zůstat v kontaktu se svými blízkými.

Naštěstí si to hlavní vedení uvědomilo a došlo k podstatným změnám, díky kterým teď nezmeškáte důležité informace ze svého nejbližšího okolí. Nyní se Vám statusy, fotografie a aktualizace Vašich přátel budou zobrazovat v horní části „Nových příspěvků“ podle Vašich preferencí, čímž by se mělo zabránit jejich nechtěnému přehlédnutí ve změti reklam. Facebook tuto novinku ještě zdokonaluje a časem se od Vás, jakožto uživatele, bude učit, které příspěvky sledujete nejčastěji a od kterých přátel. Vylepšení by se mělo objevit v několika následujících týdnech.

Facebook se nezastaví – Čekají nás nová a nová vylepšení!

Facebook opravdu jen tak nepřestane se svými vylepšeními! Již v současné době Vás upozorní jak dlouho jste se svými přáteli v kontaktu, vytváří Vám ze společných příspěvků videa nebo fotokoláže a snaží se Vás vtáhnout mimo realitu stále více a více.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...