22 Úno

Tinder seznamka – Objektivní recenze seznamovací aplikace

Tinder logoSlíbili jsme Vám, že dnešní nadílka článků bude hned dvojnásobná. Protože své sliby plníme, tak dnešní druhý článek bude věnovaný seznamovací aplikaci Tinder! Někteří z Vás již Tinder znají, ale někteří ne. Rozhodli jsme se tak sepsat podrobný článek, kde uvedeme vše na pravou míru.

Co je to vlastně ten Tinder?

Jedná se o skvělou mobilní aplikaci, jenž slouží k seznámení. Aktuálně Tinder používá několik desítek milionů lidí po celém světě. Aplikace se prosadila i v České Republice, kde nejlépe funguje ve velkých městech, kde je spousta lidí. Nejvíce samozřejmě frčí v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. Za aplikací stojí sedm statečných mladých lidí a vznikla jak jinak než v Californii a známém Silicon Valley v roce 2012. Že má tato aplikace budoucnost se záhy ukázalo po vyhrání prestižní soutěže, kterou pořádá server TechCrunch, kde Tinder získal cenu za nejlepší start up roku 2013 – článek najdete ZDE.

Jak Tinder funguje?

Jedná se o opravdu jednoduchou aplikaci, která je založena na seznamování podle geolokace. Nejprve si nastavíte si vybrané parametry:

  • vzdálenost
  • věk
  • pohlaví

No a pusťte se do hledání Vašeho vysněného partnera nebo partnerky. V případě, že při procházení profilů narazíte na někoho zajímavého, tak mu dejte like! Stačí kliknout na zelené srdíčko a je to. Dojde-li ke shodě u Vás a hodnoceného uživatele, získáváte možnost dotyčného kontaktovat. Jednoduché, moderní a hlavně účinné. Ani se nedivíme, že Tinder tak populární.

Kde si lze stáhnout aplikaci do svého telefonu?

V současné době je aplikace dostupná na těchto platformách:

  • Android
  • iOS

Je jedno jestli vlastní mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOs. Na obě tyto platformy existuje mobilní aplikaci. Stačí pouze navštívit Google play na Androidu a App Store na iOs a aplikaci bezplatně stáhnout.Níže jsou odkazy na stažení.

Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.14
Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.15

Jak se zaregistrovat a přihlásit?

Opět je zbytečné se asi více rozepisovat, když jinde to je popsané dokonale. Uvedeme to zde pouze v rychlosti.

  1. Stáhněte si aplikaci do svého telefonu
  2. Přihlaste se pomocí Facebooku
  3. No je to opravdu všechno 🙂

Pokud máte nějaký problém s registrací nebo přihlášením, tak doporučujeme tento článek   – https://www.tinder-seznamka.cz/proces-registrace-a-prihlaseni/.

Jak nastavit svůj profil?

Už víte co je to Tinder, jak funguje a pravděpodobně jste se i registrovali.  No nyní je na čase nastavit svůj profil a přilákat tak co největší počet potenciálních partnerů nebo partnerek.

Nejprve doporučujeme nastavit samotnou aplikaci. Stačí kliknout na ,,App Settings“. Zde lze nastavit upozornění. Ovlivníte tím především to, že když bude mít s někým shodu nebo dostanete SuperLike, tak Vám přijde notifikace na Váš mobilní telefon.

Další možností nastavení je nastavení parametrů protějšku. Nastavení se nachází v ,,předvolbě objektů´´. Nastavte si požadovanou vzdálenost, věk a zájem a vyberte zda chcete zobrazovat muže nebo ženy.

Tak teď už zbývá pouze přidat fotky a něco krátkého o sobě napsat.  Pokud budete psát něco o sobě pište pouze pravdu! Musíte se vejít do 500 znaků! Tak to berte už od začátku v potaz a nezapomeňte na to. Nastavte si také své zájmy. Znáte to! Společné věci se přitahují.

Více o nastavení profilu se dozvíte zde – http://www.tinder-seznamka.cz/sprava-profilu/

Jak sbalit holky na Tindru?

Nejdříve jsme plánovali, že bychom Vám se psali nějaký obsáhlý návod na to jak sbalit holku nebo kluka na Tindru. No brouzdali jsme po internetu a našli jsme naprosto parádní video od známého Youtubera – CaptainJTV. Natočil naprosto úžasný a vtipný video o tom, jak sbalit holku na Tindru. Takže pokud to s randěním myslíte vážně, tak se na video rozhodně podívejte!

Co na Tindru určitě nepsat?

No když jsme už u těch videí, tak doporučujme shlédnout ještě tohle. V tomto videu se naopak dozvíte, co na Tindru určitě neříkat! Pokud si tyto rady z videa opět osvojíte, tak Vaše šance na seznámení opět vzrostou!

Zkušenosti Martina

No a jelikož Tinder dneska používá kde kdo, tak jsme se zeptali Martina a Jitky na to 5 otázek ohledně této seznamky.

Jak dlouho používáš Tinder?

Ahoj Tinder používám v současný době necelé 4 měsíce 🙂

Co si o této seznamce myslíš?

Hale je to jako úplně super jednoduchý ovládání – doporučuji vyzkoušet všem!

Měl jsi díky Tindru už nějaké rande?

Ty vado jasně že měl :D. Hale asi 3-4 teď přesně nevim.

Kolik máš spojení?

Fůůha hale z hlavy takhle nevim no! Asi tak 98? Jo nějak kolem té stovky

Co nejdivnějšího ti holka na Tindru napsala?

Jíš svoje holuby z nosu? Nějaká podivínka 😀

Zkušenosti Jitky

No a kromě Martina jsme vyzpovídali i Jitku :). Tak Jitko teď je řada na tobě. Zajímá nás pohled z té holčičí perspektivy.

Jak dlouho používáš Tinder?

No hale krátce asi tak měsíc? Jo možná měsíc a půl 🙂 kamarádka mi o tom řekla teprve nedávno.

Co si o této seznamce myslíš?

Hale kromě toho, že tam je spousta úchylů jako na každý seznamce to je celkem fajn 🙂

Měla jsi díky Tindru už nějaké rande?

Zatím ještě ne. Teprve se s tou aplikací seznamuju, ale mám tam pár kluků vyhlídlejch s kterejma bych šla ráda ven. Uvidíme co z toho dopadne 🙂

Kolik máš spojení?

No hale to ti povím úplně přesně :). Před chvilkou jsem se akorát koukala mám jich 255.

Co nejdivnějšího ti kluk na Tindru napsal?

Jestli nejsem transvestita byl fakt nějakej divnej… .

Závěrem

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil 🙂 Pokud ano, tak budeme rádi pokud ho budete sdílet se svými přáteli na Facebooku nebo Twitteru. Vám to nic neudělá  a my z toho budeme mít radost 🙂 Děkujeme.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...