5 Zář

Prodej věcí přes Facebook

Facebook je sociální sítí číslo 1 a už dávno to není jen místo, kam si můžeme jít popovídat s přáteli, nebo sdělit všem co zrovna děláme. Význam Facebooku se prohlubuje a cílí na něj už i firmy s propracovaným marketingem – vždyť která společnost dnes nemá na Facebooku své vlastní stránky… . My jsme se dnes zaměřili na prodej věcí přes Facebook – jak probíhá, co zde lze koupit a kde? Prozradíme v následujících několika řádcích.

Prodej věcí na Facebooku?

Prodej věcí na internetu není vůbec žádnou novinkou a tak bylo jen otázkou času, než do tohoto světa obchodu spadnou i sociální sítě. Facebook je k prodeji takřka ideální – lze si zde velmi snadno vytyčit cílovou skupinu a snad ještě snadněji prezentovat své zboží, ať už svépomocí, nebo za asistence podpůrných reklamních systému samotného Facebooku.

Prodej věcí na Facebooku

Prodej věcí na Facebooku

 

Jak to všechno probíhá?

Systém je vlastně velice jednoduchý – vytvoříte si skupinu, či stránku, kterou můžete zaměřit buď obecně (např. „Prodej věcí v Praze“), či poněkud specifičtěji (např. „Prodej šperků“). Čím více si pak vyhrajete se samotnými stránkami, tím více šancí na úspěch máte. Následně se pokusíte sezvat do skupiny co možná největší počet lidí – ty požádáte, aby také sezvali další lidi a tak dále a tak dále.. Pak už stačí jen pravidelně dávat o sobě vědět, aktivně své zboží nabízet a prakticky Vám můžeme garantovat úspěch.

Kde nakupovat?

V ČR už existuje poměrně velké množství skupin, kde mezi sebou obchodují lidé prakticky ze všech koutů republiky. Jako příklad můžeme uvést třeba vele populární skupinu pro poptávku i nabídku elektroniky značky Apple, či stránku, kde můžete nabízet i poptávat prakticky cokoliv, přičemž je zde aktivních na 70 tisíc uživatelů, což už představuje velkou šanci na úspěch.

A kde nakupujete, či prodáváte Vy? Podělte se s námi v komentářích!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...