7 Čvc

Video Live – Vysílejte živě na Facebooku

Vítáme Vás u dnešního článku a nepřicházíme s ničím jiným než s oblíbenou sítí Facebook. No s čím bychom měli zase přijít, když Facebooku jsou naše stránky zasvěceny. My se však dnes podíváme na další novinku, která otřásla touto sociální sítí a tou je živé vysílání.

Živé vysílání – Video Live

O co se vlastně jedná? Jak se k tomu dostanete a umožníte ostatním Vás sledovat? Určitě Vám tyto otázky kolují v hlavě a my se na ně pokusíme odpovědět.

Video Live na Facebooku využívá v dnešní době spoustu celebrit i běžných lidí. Díky živému vysílání se tak podíváte na místa, kam byste se za běžných okolností nikdy nedostali.

Živé vysílání na Facebooku

Live je obrovským fenoménem dnešní společnosti.  Během živého přenosu vlastník stránky uvidí počet diváků, jména jiných ověřených profilů nebo stránek, které jej právě sledují a real-time komentáře, na které lze hned reagovat.

Jak zahájit vysílání?

Zahájit vysílání je víc než jednoduché. Stačí, když se přihlásíte na Facebook buď přes mobil či tablet. Možnost živě vysílat poté naleznete na liště vybraných příspěvků a kliknete na symbol připomínající signál.

Živé vysílání na Facebooku

K živému vysílání je možné přidat i popisek, který ještě více přiblíží situaci, kterou se budete snažit natočit. Vysílání spustíte kliknutím na „Zahájit vysílání“ a pokud už budete u konce nebo se Vám bude zdát, že už se neděje  nic zajímavého, můžete ho jednoduše ukončit klepnutím na „ukončit“.

Pokud si nebudete přát, aby někdo konkrétní z Vašich přátel video viděl, stačí ho zablokovat. Pozor! Video můžete nahrávat pouze 90 minut a jestli máte pocit, že je to málo, jednoduše zahajte pak vysílání další.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...